Zapište si své kreativní nápady do spirálového bloku

V průběhu posledních let se trendem stalo spíše psaní elektronických poznámek. Ať už na počítači, v notebooku, tabletu nebo chytrém telefonu. Přesto stále existuje mnoho lidí, a troufáme si říci, že jich je větší část, kteří preferují psaní poznámek klasickým způsobem, tedy tužkou na papír. Ať už z nostalgie, protože jsou tak zvyklí nebo z praktických důvodů. Takový poznámkový blok má totiž své kouzlo, které sebemodernější technologie jednoduše nahradit nemohou. 

Blok se spirálou

Papír je prostě papír

Někteří z nás si také během meetingů, přednášek nebo školení malují na okraj papíru, díky čemuž se lépe soustředí na poslech přednášejícího a sdělovaný informační obsah.

Překvapilo by vás, kolika lidem je například příjemná vůně a struktura kvalitního papíru. 

V neposlední řadě jde ale o praktickou stránku věci. Máte-li bloček, například spirálový, můžete se i na delší schůzku, kde si potřebujete dělat poznámky, vypravit nalehko. Blok a tužku v pohodě unesete v jedné ruce, a v té druhé si s sebou na poradu můžete vzít třeba hrnek s kávou. Není třeba s sebou vláčet těžký notebook, nabíječku a myš, a nemusíte ani řešit, do které elektrické zásuvky kabel svého přístroje zapojíte, aby vám takzvaně nechcípl uprostřed rozdělané práce. 

Vyberte si spirálový blok podle svých preferencí

Každý, kdo se věnuje nějaké činnosti, při které je třeba něco vymýšlet, řešit či budovat, zná situaci, kdy se vám v hlavě objeví skvělý nápad. Nebo jako blesk z čistého nebe přijdete na řešení zapeklité úlohy či problému, jenž se snažíte už delší dobu bez úspěchu vyřešit. První věcí, kterou je nutné udělat, je, že si ono vnuknutí okamžitě a bez prodlení zapíšete. Jinak totiž hrozí, že stejně rychle, jako geniální nápad přišel, se vám také vypaří z hlavy. Blok se spirálou je tou nejlepší volbou i v tomto případě. Máte jej totiž ihned k dispozici. Nemusíte se zdržovat zapínáním počítače a otevíráním složky s poznámkami.

Dalším plusem je, že si můžete vybrat ze spousty druhů různých spirálových bloků. Možnost volby máte v mnoha ohledech. Existuje hned několik barev spirály, druhů ořezu rohů, rozměrů a povrchových úprav desek spirálového bloku. A také různý počet stránek. Nepočítáme-li tvrdé zadní desky z křídového papíru s vysokou gramáží, obvykle se spirálové bloky prodávají s padesáti či sto listy offsetového papíru. Spirála navíc umožňuje možnost vytržení listů papíru snadno a rychle, kdykoliv je potřeba si papír s poznámkami vzít s sebou, nebo ho někomu dát.

Bloky se spirálou jako součást reklamního balíčku

Skvělým nápadem, jak potěšit své klienty, nebo alespoň ty váženější z nich, a navíc se jim se svými službami nevtíravým způsobem připomenout, jsou balíčky s reklamními předměty. Firmy je rády svým klientům předávají v rámci výročních nebo třeba vánočních firemních večírků. Pokud i vy uvažujete o podobné pozornosti pro klienty vaší společnosti, rozhodně byste neměli zapomenout do balíčku přidat i tužku a spirálový blok s logem a mottem vaší společnosti. To proto, aby vás zákazníci měli na očích pokaždé, kdy sáhnou po spirálovém bloku, aby si do něj něco zapsali.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *