Notifikace nejsou spam. Co vám přinesou?

Víte, co jsou webové notifikace? Užitečný marketingový nástroj, se kterým se vám podaří zvýšit povědomí o vašich nabídkách, nebo informovat o tom, co váš web sděluje. Rozhodně se ale nejedná o nevyžádanou poštu! Co jsou vlastně notifikace a komu mohou sloužit?  

notifikace

Informace nebo zajímavá nabídka

Notifikace je základní marketingový nástroj současné dekády. Zatímco v dřívějších dobách se k informování zákazníků používal newsletter, dnes se již jedná o poměrně zastaralý nástroj, který již mnoho klientů nezajímá. Hovoří o tom stále nižší prokliky ke skutečné nabídce. Lidé nemají zájem číst propagační materiály. Místo toho tráví čas na mobilním přístroji. A právě zde je prostor pro mobilní notifikace. Zprávy, které mohou klientovi nabídnout relevantní informace nebo nabídku. 

Budujete značku, nebo obec? 

S pomocí notifikací se může zcela proměnit váš marketingový plán v případě, že jste firma nebo jiný podnikatelský subjekt. Budete totiž spolu s vašimi klienty spoluvytvářet pevné pouto, které bude vést k další expanzi vaší značky. Pokud jste v samosprávě obce, dostává se vám nástroj, s jehož pomocí můžete informovat své občany o aktuálním dění, nebo také o kulturním a společenském dění v obci. Lidé se tak budou mnohem více zapojovat v dění v obci. 

Se souhlasem

I když budete zasílat reklamní nabídky nebo informace, které jsou pro část klientů méně relevantní, stále se bude jednat o poštu, která je přínosná. K odběru notifikací se totiž nejprve musí vaši uživatelé přihlásit. Poté jim můžete zasílat nabídky i v případě, že zrovna nejsou online na vašem webu. V žádném případě se tak nejedná o spam nebo nevyžádanou poštu. 

S pomocí notifikací můžete budovat kladný vztah uživatele k vaší značce, nebo k vaší obci. Už víte, jaké informace budete sdělovat na tomto důležitém informačním kanálu vy?


Jeden komentář “Notifikace nejsou spam. Co vám přinesou?
 1. Zdravím všechny lidi! Vím, moje zpráva může být příliš konkrétní,
  Ale moje sestra si tu našla hezkého muže a vzali se, tak co já?! :)
  Je mi 25 let, Elena, z Rumunska, umím také anglicky a rusky
  A… Mám specifickou nemoc, která se jmenuje nymfománie. Kdo ví, co to je, pochopí mě (lepší je to říct hned)
  Ach ano, vařím velmi chutně! a miluju nejen vaření ;)
  Jsem skutečná dívka, ne prostitutka a hledám vážný a žhavý vztah…
  Každopádně můj profil najdete zde: http://diatucheredgotv.tk/chk/1

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *