Nejnákladnější je vlastní zaměstnanec – zkuste virtuální asistentku i marketing

Outsourcing je ve firmách i u podnikatelů stále oblíbenějším. Velkou nákladovou položkou je jen zdánlivě. Díky němu platíte skutečně pouze za aktuálně odvedenou práci a je na vás, kolik hodin práce si objednáte. Standardem se stává virtuální asistentka, ale outsourcovaný může být i copywriter nebo kompletní marketing na sociálních sítích.

virtuální asistentka

Virtuální asistentka umí více než jste zvyklí u běžné

Nemusíte umět vše, stejně tak, jak si na vše nepotřebujete najímat zaměstnance. Pro mnoho činností je nedokážete sehnat jinak než na plný úvazek, a přitom je pak plně neumíte využít. Zaměstnanci navíc jezdí na dovolené, jsou nemocní – v tomto období vám může u velice specifických činností chybět zástup. Řadu činností ve firmách však dnes jde řešit tzv. virtuálními asistenty. Nepředstavujte si pod tímto pojmem pouze někoho na administrativu. Vaše virtuální asistentka může umět mluvit deseti jazyky a pomoci vám expandovat do zahraničí. Samozřejmostí je plánovaní schůzek, firemních akcí, zastupování na úřadech i různé potřebné pochůzky. Stejně tak budete moci pustit z hlavy veškerou administrativu, ale svěřit jí můžete i odbornější práce, například zpracování různých rešerší i zmapování nových obchodních příležitostí či přehledu o konkurenci.

TIP: Virtuální asistentku, avšak nejen tu, nabízí myTimi – služba, která pomáhá podnikatelům i firmám všech velikostí vyřešit potřebu některých zaměstnanců, které by nevyužili plně jako zaměstnance, nebo se jim je nedaří sehnat s dostatečnou kvalifikací.

Nechte si připravit na klíč třeba marketing na sociálních sítích

MyTimi můžete svěřit i kompletní marketingové aktivity. Přesně s jejich nabídkou firma začínala. Ať již potřebujete marketingový audit, zajímají vás offline či online marketingové aktivity, potřebujete vytvořit web, hledáte někoho na SEO, copywriting, grafiku, animace, marketing na sociálních sítích, PPC, vždy máte možnost oslovit myTimy. Komunikujete s jednou osobou, která je 100% zastupitelnou, ale současně pro vás pracuje celý tým s efektivními specialisty na jednotlivé marketingové oblasti.

Copywriter jako služba? Ideální řešení pro pár textů i trvalou spolupráci

Hodil by se vám aktuálně copywriter? S myTimi získáte služby copywritera, který posoudí vaše stávající texty na webu či v jiných materiálech a připraví další na míru vašemu podnikání. Vždy jde o copywriting zaměřený na skutečné výsledky.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *