Go, go power banka

Power rangers pomáhají už od devadesátých let náš vesmír, kdo ale ochrání naše mobily před docházející šťávou? Power banka je nastupující generace strážců našeho klidného života, která se dokáže postarat o všechny naše potřeby, které jsou tak pevně provázané s potřebami našich mobilních telefonů. Stejně jako nikdy s sebou nezapomenete vzít granule pro svého psa, když jedete na dovolenou, nikdy byste neměli zapomínat ani na stravu pro svého mobilového miláčka tedy power banku.

Ta jako novodobý strážce klidu a síly nabije váš mobilní telefon, tablet nebo třeba foťák během chvíle a to dokonce opakovaně. Sama potom ale musí načerpat opětovně sílu, což bohužel nezvládne ze slunečních paprsků, ale bude muset potom chvíli strávit připojená na kapačce vedoucí z vašeho notebooku nebo zásuvky. Po dobití se snadno přemorfuje na všeho věrného strážce a pomocníka v případě kolapsu nebo nehody, kdy vám dojde energie v přístroji.

Strážce vaší síly

Powerbanky jsou malé kapesní dobíječe, které v sobě obvykle skrývají kolem 10 000 mAh. Někdy ovšem víc, někdy také míň. V závislosti na počtu USB portů si z nich můžete nakojit jak svůj mobil tak například tablet a to zároveň, aniž byste museli na něco čekat. Další superschopností, kterou power banky disponují, je vysoká odolnost. Taková power banka by měla zvládnout v pohodě pád z menší výšky, teplo, chlad a také by se neměla jen tak zkratovat. V podstatě její jedinou slabinou je displej s ukazatelem nabitosti její baterie, protože i ta bohužel musí někdy dojít.

Power banka ostráží vaši energii a dodává vám ji přesně ve chvíli, kdy budete nejvíc potřebovat. Od nynějška už bude vaše spaní naprosto klidné, protože mobilní budík spolehlivě zazvoní. A když ne, tak vám na váš nevybitý mobilní telefon zavolá vedoucí a probudí vás sám. V takovém případě už vás ale od ztráty prémií power banka nezachrání.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *