Chyba skriptu aplikace Internet Explorer

Ve většině případů je můžete ignorovat. Chyba skriptu aplikace Internet Explorer se zobrazí v případě, když dojde k problému s kódem jazyka JavaScript nebo VBScript na zobrazeném webu. Nejčastěji je příčina chyby v samotné webové stránce a vyřešit jí může jedině správce stránek.

Řešení problému chyba skriptu aplikace Internet Explorer

TIP! Zkuste aktualizovat stránku, na které se chyba vyskytuje. Pokud chyba přetrvává, doporučujeme chybu ignorovat klepnutím na tlačítko Ne.

Vypnout ladění skriptů a oznamování v aplikaci Internet Explorer

Ladění skriptů jsou ve výchozím nastavení vypnuté. Pokud je máte nyní zapnuté a chcete je vypnout, postupujte následovně. Otevřete si prohlížeč Internet Explorer a najeďte na horní nabídku. Pokud nabídku nevidíte, stiskněte klávesu pravý Alt.

Nástroje > Možnosti Internetu > Upřesnit

Zaškrtněte políčka Zakázat ladění skriptů a Zakázat ladění skriptů. Zrušte zaškrtnutí políčka Zobrazovat oznámení při každé chybě ve skriptu. Potvrďte a chyba skriptu aplikace Internet Explorer by měla být pro Vás vyřešena.


,
3 komentářů on “Chyba skriptu aplikace Internet Explorer
  1. Vypol som to ie nepouzivam vobec ale aj tak mi to ukazuje pri instalacii naprl corel drawu, radok znak a podobne su vsetky prazdne ked kliknem ano alebo nie alebo x nic sa nestane zobrazi sa dalsia chyba neviete cim to je?

  2. Уважаемые господа!
    Как известно в наше время банные процедуры весьма полезны, построил баню и установил помошник заказанный из китая, зараза выкиает ошибку: #HFrue432ih4bd

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *