Chyba 80070424 systému Windows Update

Pokud vám Windows Update zahlásí chyba 80070424 systému Windows Update, systém k němu pravděpodobně nebude mít více informací a proto postupujte podle našeho návodu. Windows Update, využívají služby “Inteligentního přenosu na pozadí (BITS)”, která jsou pro vás nyní špatně nastavena – což je příčinou problému.

Řešení problému Chyba 80070424 systému Windows Update

TIP! V případě, že zde nenajdete řešení pro svou konkrétní chybu, dají se opravy na Windows Update použít univerzálně, ale nelze poté zaručit správnou funkčnost systému. Pokračujte následujícími odkazy, které Vás nasměrují na Vaší elektronickou chybu.

Zadat do CMD s právy admina kód

Start > do pole hledat zadejte “cmd” > klikněte na soubor “cmd.exe” pravým tlačítkem zvolte “Spustit jako správce” > zkopírujte do něj tento příkaz a potvrďte: REGSVR32 %SYSTEMROOT%\SYSTEM32\WUAUENG.DLL

Zobrazí se informační okno o úspěšných změnách v registrech. Váš problém s chybou aktualizací 80070424 systému Windows Update by měl být vyřešen.

Zadejte příkazy do CMD

Je nutné přeregistrovat DLL knihovny a opětovným spuštěním služby a následným restartem svou chybu nejspíše vyřešíte. Po zadání příkazů restartujte počítač.

Win + R > zadejte cmd > nyní zadávejte a potvrzujte příkazy:

net.exe stop wuauserv
regsvr32.exe wuapi.dll
regsvr32.exe wups.dll
regsvr32.exe wuaueng.dll
regsvr32.exe wucltui.dll
regsvr32.exe MSXML3.dll
regsvr32.exe qmgr.dll
regsvr32.exe qmgrprxy.dll
net.exe start wuauserv


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *