Chyba 80070003 systému Windows Update

Nastane-li během vyhledávání aktualizací chyba 80070003 systému Windows Update, je potřeba odstranit dočasné soubory aktualizací. Pro odebrání dočasných souborů je nutno zastavit službu Windows Update. Tento návod se vztahuje pouze k systému Microsoft Windows Vista.

Řešení problému Chyba 80070003 systému WindowsUpdate

TIP! V případě, že zde nenajdete řešení pro svou konkrétní chybu, dají se opravy na Windows Update použít univerzálně, ale nelze poté zaručit správnou funkčnost systému. Pokračujte následujícími odkazy, které Vás nasměrují na Vaší elektronickou chybu.

Zastavení služby Windows Update

Start > Ovládací panely > Systém a údržba > Nástroje pro správu > Služby

Pokud vás systém vyzve k zadání nebo potvrzení hesla správce, zadejte heslo nebo proveďte potvrzení. Klepněte pravým tlačítkem myši na službu Windows Update a potom klepněte na příkaz Zastavit.

Odstranění dočasných souborů aktualizací

Start > Počítač > Vista disk (C:) > Windows > SoftwareDistribution > DataStore

Pokud se nacházíte ve složce DataStore, vymažte celý její obsah. Dále se vraťte do složky SoftwareDistribution, otevřete složku Download a odstraňte všechny soubory i v této složce.

Restart služby Windows Update

Nyní postupujte stejně jako v prvním kroku, jen tentokrát zadáte u služby Windows Update Spustit. Chyba 80070003 systému Windows Update by nyní měla být vyřešena.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *