Chyba 8000FFFF systému Windows Update

Chyba 8000FFFF systému Windows Update bývá zapříčeněna najrůznějšími chybami během průběhu aktualizace systému Microsoft Windows. Naslejícíma krokama můžete tuto chybu vyřešit. Jednotlivé kroky můžou způsobit chyby v systému Windows a není zaručena funkčnost.

Řešení problému Chyba 80070424 systému Windows Update

TIP! V případě, že zde nenajdete řešení pro svou konkrétní chybu, dají se opravy na Windows Update použít univerzálně, ale nelze poté zaručit správnou funkčnost systému. Pokračujte následujícími odkazy, které Vás nasměrují na Vaší elektronickou chybu.

Firewall blokuje Windows Update

Zdá se, že váš problém bude v bráně firewall, která zablokovala službě Windows Update se připojit. Musíme tomuto programu nyní udělit vyjímku, aby ho firewall nekontroloval. Pokud používáte jiný firewall, tak vyjímky najdete většinou v podobných místech.

Otevřete si ovládací panely > zabezpečení > brána firewall systému windows > povolit program v bráně firewall systému Windows

Otevře se vám okno, kde se nastavují vyjímky pro jednotlivé programy. Váš program bude již pravděpodobně v seznamu. Najděte si tedy položku službu Windows Update a zaškrtněte pole vedle něj. Dejte OK a úspěšně jste odblokovaly službu Windows Update od brány firewall.

Vymažte složku WuRedir

Vymažte složku WuRedir, která může zapříčinit chybu 8000FFFF systému Windows Update. Až složku smažete, vyzkoušejte nyní Windows Update znova.

C: > Windows > SoftwareDistribution > WuRedir

Odinstalujte update KB929777

Ovládací panely > programy a funkce > Zobraz nainstalované aktualizace

Najděte update KB929777 a odinstalujte ho. Pokud jste ho úspěšně odinstalovali restartujte počítač a nyní zkuste znovu nainstalovat aktualizace, která hlásila chybu Chyba 8000FFFF systému Windows Update a opět restart.

Odstraňta následující položky z registru

WIN+R > napište REGEDIT > rozbalte adresář > HKEY_LOCAL_MACHINE\COMPONENTS

Pokud bude obsahovat některé z následujících podsložek, smažte je (pravým tlačítkem a odstranit) a restartujte počítač:

PendingXmldentifier
NextQueueEntryIndex
AdvancedInstallersNeedResolving


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *