Aplikace pro práce v lesním hospodářství

Pohybujete se v oblasti lesnictví? Je vaší dennodenní činností především správa lesů a hospodářská evidence? V tom případě uvažujte o usnadnění těchto úkonů, pakliže ještě nevyužívání lesní software od společnosti InterSoft s.r.o. Choceň. Jde totiž o léty prověřeného specialistu, který vám předkládá velice efektivní a do posledního detailu propracovaný software, s nímž se evidence lesních pozemků provádí opravdu snadno a rychle.

Využít totiž můžete nejenom aplikace instalované ve vaší kanceláři. K dispozici vám budou i nástroje, které sebou můžete mít v terénu, v němž lze také velice jednoduše a rychle pracovat. Všechna data jsou samozřejmě za pomoci vzdálené správy přenášena do centrálního uložiště dat.

Lesní hospodářská evidence a její přínos

Hospodářská evidence v rámci výše uvedeného subjektu, to jsou především analýzy, vedení lesů či finanční řízení. Software, který v sobě skloubí hned několik funkcionalit a modulů, jež vám mohou být k ruce při jakékoliv činnosti, ať už je to lesní zákon nebo lhp industry.

Počítat samozřejmě můžete s odpovídajícím zaškolením do využívání těchto aplikací a také následnými konzultacemi, jež jsou řízeny odbornými pracovníky, kteří budou řešit vaše obtížné dotazy a problémy. Spolehnout se tak můžete na plnohodnotnou podporu se vším všudy.

Lesní hospodářství zkrátka nesmí chybět

Okuste sami prvotřídní a potřebné možnosti tohoto softwaru. Zajistěte si přehledné výkazy dřevin, propracovaný příjem dřeva, ale také bilance probírek, roční uzávěrky, dotace, importy ostatních dat a mnohé další, jež je spojeno se snadným a komfortním ovládáním aplikace. Lesní hospodářství, které vašemu firemnímu nebo dokonce státnímu subjektu jednoznačně nesmí chybět. To ostatně zjistíte velice brzy.

Více informací na webu www.itersoft.cz


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *