Aplikace pro práce v lesním hospodářství

Pohybujete se v oblasti lesnictví? Je vaší dennodenní činností především správa lesů a hospodářská evidence? V tom případě uvažujte o usnadnění těchto úkonů, pakliže ještě nevyužívání lesní software od společnosti InterSoft s.r.o. Choceň. Jde totiž o léty prověřeného specialistu, který vám předkládá velice efektivní a do posledního detailu propracovaný software, s nímž se evidence lesních pozemků provádí opravdu snadno a rychle.

Využít totiž můžete nejenom aplikace instalované ve vaší kanceláři. K dispozici vám budou i nástroje, které sebou můžete mít v terénu, v němž lze také velice jednoduše a rychle pracovat. Všechna data jsou samozřejmě za pomoci vzdálené správy přenášena do centrálního uložiště dat.

Lesní hospodářská evidence a její přínos

Hospodářská evidence v rámci výše uvedeného subjektu, to jsou především analýzy, vedení lesů či finanční řízení. Software, který v sobě skloubí hned několik funkcionalit a modulů, jež vám mohou být k ruce při jakékoliv činnosti, ať už je to lesní zákon nebo lhp industry.

Počítat samozřejmě můžete s odpovídajícím zaškolením do využívání těchto aplikací a také následnými konzultacemi, jež jsou řízeny odbornými pracovníky, kteří budou řešit vaše obtížné dotazy a problémy. Spolehnout se tak můžete na plnohodnotnou podporu se vším všudy.

Lesní hospodářství zkrátka nesmí chybět

Okuste sami prvotřídní a potřebné možnosti tohoto softwaru. Zajistěte si přehledné výkazy dřevin, propracovaný příjem dřeva, ale také bilance probírek, roční uzávěrky, dotace, importy ostatních dat a mnohé další, jež je spojeno se snadným a komfortním ovládáním aplikace. Lesní hospodářství, které vašemu firemnímu nebo dokonce státnímu subjektu jednoznačně nesmí chybět. To ostatně zjistíte velice brzy.

Více informací na webu www.itersoft.cz

Sdílet článek


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *